Kalba:
Lietuvių  Ru  English 
Pasirinkite valiutą

Katalogas

Naujienos

Partneriai

Sveiki atvykę į firmos "Herimėjas" elektroninę parduotuvę.
    Internetinė prekyba Lietuvoje dar tik įgauna pagreitį, tuo metu kai Europoje ir JAV labai didelė pardavimų dalis vyksta internetu. Pirkti internetu paprasta ir patogu, tai galima daryti bet kuriuo paros metu ir bet kur, kur tik yra kompiuteris su pajungtu internetu. Privalumai akivaizdūs: pirkėjas gali neskubėdamas peržiūrėti visą e-parduotuvėje esanti prekių asortimentą ir išsirinkti jam labiausiai tinkamas prekes, kaip ir kiekvienoje tikroje parduotuvėje paklausti parduotuvės administratoriaus apie pirkėją dominančias prekes, mažesnės kainos ir didesnės nuolaidos, jokių eilių ir darbo valandų apribojimo. Tikimės, kad pirkti internetu jums patiks. Mes stengsimės, kad tai padaryti būtų kuo paprasčiau ir patogiau.

Registracija
   "Herimėjas" internetinėje parduotuvėje registruotis nėra būtina, tačiau mes rekomenduojame užsiregistruoti, nes tai daro pirkimą patogesniu. Užsiregistravus jūs galite bet kuriuo metu išjungti naršyklę ir nutraukti pirkimą, visos prekės kurios tuo metu yra įdėtos į jūsų krepšelį bus išsaugotos ir kitą kartą prisijungus galėsite pratęsti nuo ten kur baigėte. Neužsiregistravus ir išjungus naršykle visos išrinktos prekės dings iš jūsų krepšelio. Taip pat registruoti vartotojai kiekvieno prisijungimo metu mato savo užsakymo statusą.
   Registracija vykdoma labai paprastai, tereikia užpildyti pateiktą formą bei sugalvoti prisijungimo vardą ir slaptažodį. Visi šie duomenys bus automatiškai išsiųsti į jūsų elektroninio pašto dėžutę.
   Registruojantis būtinai įrašykite savo tikrą elektroninį paštą ir telefoną, arba bent vieną iš jų, jeigu atliksite prekių užsakymą iki galo su jumis turės susisiekti mūsų vadybininkas.

Prekių katalogas ir kategorijos
   Katalogas suskaidytas i pagrindines kategorijas pagal kurias galite ieškoti jus dominančių prekių. Kiekviena pagrindinė kategorija suskaidyta į sub-kategorijas pagal prekių gamintojus, o kiekvieno gamintojo kategorija suskaidyta pagal prekių rūšis.
   Kiekvienos kategorijos pradžioje rasite jos aprašą, pagal kurį žinosite kas pateikiama šioje kategorijoje.

Paieška
   Drąsiai naudokitės parduotuvėje integruota paieškos sistema. Galite vesti jus dominančios prekės pavadinimą arba jo fragmentą. Pavyzdžiui, norėtumėte peržiūrėti visus virtuvės maišytuvus, paieškos laukelyje rašykite "virtuvės" arba "virtu" ir sistema išrinks visas parduotuvėje esančias prekes su tokiu raktiniu žodžiu. Nepamirkite lietuviškų raidžių. Taip pat yra integruota paieška pagal kainas. Kiekvienoje kategorijoje galite nurodyti kainos ribas ir paieška rodys tik į tos kainos ribas papuolančias prekes.

Prekių peržiūra
   Paspaudus ant prekės pavadinimo arba paveikslėlio atsidaro prekės langas, kuriama pateikiama detali informacija apie prekę, jos nuotraukos ir brėžiniai, papildomi prekės pasirinkimai (spalva, dydis ir t.t.). Po prekės aprašu yra pateikiamas prekių sąrašas susijęs su šia preke. Tai gali būti arba prekės iš tos pačios serijos, arba prekės kurios gerai tinka kartu su šia preke.

Prekių krepšelis
   Patikusi prekė talpinama į krepšeli paspaudus mygtuką "į krepšelį". Paspaudus šį mygtuką atsiranda krepšelio langas kuriame matomos visos išsirinktos prekės, jų kainos ir vienetų kiekis. Pirkinių krepšelyje galima pasirinkti užsakomų prekių vienetų kiekį (pavyzdžiui norint pirkti du tokius pačius maišytuvus), tą patį galima atlikti ir tiesiog įdedant į krepšelį dar vieną tokią pačią prekę. Taip pat krepšelyje trinamos nereikalingos prekės. Kairėje pagrindinio lango pusėje yra skiltis "Mano krepšelis" kur nuolat atvaizduojama jūsų užsakymo suma. Taip pat paspaudus nuorodą "Mano krepšelis" atsidaro detalus krepšelio langas.

Pirkimo užbaigimas
   Norint pabaigti pirkimą reikia prekių krepšelyje spausti mygtuką "Baigti pirkimą". Jeigu esate užsiregistravęs vartotojas iškarto atsidaro langas su pristatymo ir apmokėjimo pasirinkimais. Jeigu esate nesiregistravęs vartotojas, jums bus pasiūlyta užsiregistruoti arba pabaigti pirkimą be registracijos. Jeigu pasirinksite pirkti be registracijos, reikės tiesiog užpildyti pateiktą formą ir vadovautis tolimesniais nurodymais. Atlikus užsakymą su jumis susisieks mūsų vadybininkas ir galutinai sutvarkys visus užsakymo reikalus.

Jūsų klausimai
   Mes stengiamės, kad kiekvienos prekės aprašas būtų kaip galima išsamesnis, bet kilus neaiškumams ar neradus atsakymų i jus dominančius klausimus rašykite parduotuvės administratoriui. Tai galima padaryti trim būdais:
   1) prekės peržiūros lange yra skiltis "Turite klausimų apie prekę?", joje įrašykite savo vardą, tikrą elektroninį paštą ir savo klausimą. Atsakymą gausite elektroniniu paštu kaip galima greičiau.
   2) prekės peržiūros lange yra nuoroda "Aptarti prekę" kurią paspaudus galima sukurti diskusiją apie prekę. Administratoriaus atsakymas bus pateiktas toje pačioje diskusijoje. Diskusijoje pateiktas klausimas ir administratoriaus atsakymas bus matomas visiems vartotojams.
   3) skiltyje "Atsiliepimai" galima užduoti bet koki klausimą susijusi su mūsų e-parduotuve. Atsakymas bus pateiktas elektroniniu paštu.

   Tikimės, kad jums patiks naudotis mūsų internetinės parduotuvės paslaugomis.

Powered by WebAsyst Shop-Script