Kalba:
Lietuvių  Ru  English 
Pasirinkite valiutą

Katalogas

Naujienos

Partneriai

Apmokėjimas ir pristatymas
 
Prašome dėl nuolaidos pasitikslinti su firmos vadybininkais.

Avansas
Užsisakius prekes mūsų elektroninė
je parduotuvėje su pirkėju sudaroma sutartis, kuri pradeda galioti pirkėjui apmokėjus 40% nuo užsakymo sumos. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus avansą. Likusi pinigų suma yra sumokama pilnai paruošus užsakymą prieš jį pristatant pirkėjui. Mes nereikalaujame pilno išankstinio apmokėjimo norint išvengti papildomų finansinių operacijų, nes perkant santechniką galutinis užsakymas neretai keičiasi (kai kas pridedama, kai ko atsisakoma). Pirkėjui nutraukus sutartį, įmokėtas avansas negrąžinamas.

Galutinis apmokėjimas
Galutinis apmokėjimas gali būti atliktas dviem būdais:
1) Apmokėjimas pervedant pinigus į mūsų banko sąskaitą. Tai gali būti atlikta per jūsų e-bankininkystės sistemą, arba iš bet kurio banko filialo.
2) Apmokėjimas atsiskaitant grynais. Apmokėjimas atliekamas pristačius prekes, pinigus perduodant prekes pristačiusiam asmeniui.

Pristatymas
Pristatymas yra mokamas, kaina skaičiuojama atsižvelgiant į krovinio svorį ir pristatymo adresą. Pristatoma visoje Lietuvos teritorijoje.
Prekės yra pristatomos gavus paruoštą visą užsakymą transportavimui. Įmanoma sutarti dalį krovinio atvežimo dalimis, pavyzdžiui vykstant statyboms baldai pirkėjui dar nėra reikalingi ir tik trukdo statybos darbams. Tokiu atveju galima sutarti, kad prekės kurios dar nėra reikalingos kurį laiką būtų saugomos mūsų sandėlyje.
Sandėliuojamos prekės pristatomos savaitės bėgyje.
Powered by WebAsyst Shop-Script